uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Осінньо-польові роботи на науково-дослідній агробіологічній станції у розпалі

Агробіологічна станція Уманського державного педагогічного університету  є невід’ємним складником не тільки природничо-географічного факультету, а  й університету в цілому. Вона залишається полігоном проведення навчально-методичної та науково-дослідної роботи студентів і викладачів ЗВО. На  базі  агростанції виконуються дослідження студентів, аспірантів і докторантів під керівництвом провідних учених України.

Студенти  ІІІ курсу 31,36 групи факультету української філології за ініціативи старшого викладача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Ревук Юрія Олексійовича активно долучилися до проведення польових робіт на виробничих ділянках агробіостанції.

Під керівництвом Юрія Олексійовича було очищено ділянку від бур’янів,  прибрано приміщення від сміття і бруду, зібрано/упорядковано в контейнери овочі та фрукти до зимового сезону (яблука, капусту).

Для юних трудівників це стало цікавою подією в їхньому студентському житті: «Дорогою до агробіостанції ми мали змогу помилуватися мальовничою природою, подихати свіжим повітрям. Незважаючи на несприятливі погодні умови, ми плідно попрацювали. Швидко впоравшись із поставленими завданнями, провели маленьку екскурсію по станції та зробили цікаві фото. Нас пригостили смачними яблуками, за що ми дуже вдячні. Додому поверталися з гарним настроєм, відчуттям добре виконаної роботи та новими знаннями. Потрудилися на славу!!!».

03.10.2018

uk Українська
X