uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Семінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури»

Зовнішнє незалежне оцінювання, без сумніву, є найважливішим іспитом, який складають випускники шкіл України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування до вищих навчальних закладів.

Українська мова і література, як відомо, є обов’язковим предметом для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, тому вкрай важливо докласти максимальних зусиль для досягнення омріяних висот.

На факультеті української філології відбувся семінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». У його роботі взяли активну участь понад 60 учнів 11-х класів та вчителі шкіл м. Умані та Уманського району. Засідання відбувалися об 11.00 та о 14.30.

Січкар С.А., канд. філол. наук, доцент кафедри практичного мовознавства розповіла про особливості вступної кампанії та новації ЗНО у 2019 році та презентувала експрес-курс підготовки до ЗНО з української мови та літератури, який підготували викладачі факультету української філології. Програма складається з 9 кластерів у формі корисних порад, які допоможуть опанувати базові теоретичні знання з української мови та літератури, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації та підготуватися до складання ЗНО. Курс складається з тестових та відкритих завдань, допоміжних матеріалів та супроводжуючого інтерактивного конспекту.

І кластер з української мови: Фонетика. Графіка. Орфоепія представили Жила Т.І., канд. філол. наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання та Комарова З.І., канд. філол. наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання.

І кластер з української літератури: Усна народна творчість. Давня українська література презентувала Денисюк О.Ю., старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання.

З психологічними стратегіями експрес-підготовки до ЗНО з української мови і літератури ознайомила Лівандовська І. А., викладач кафедри психології.

Робота семінару-тренінгу була спрямована на розгляд складних питань, які можуть бути представлені у сертифікаційних роботах з української мови та літератури, оскільки детальне ознайомлення з такою інформацією допоможе випрацювати власну стратегію успішного виконання завдань.

 

17.10.2018

uk Українська
X