Філологи вибороли перше місце у змаганнях з легкої атлетики!

2 жовтня на стадіоні «Уманьферммаш» відбулася Спартакіада першокурсників серед факультетів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Команда факультету української філології виборола перше місце у змаганнях з легкої атлетики серед студентів І курсу! Зокрема, Вікторія Заячковська  зайняла друге місце з бігу на 400 м, а Анна Даскал  показала відмінний результат з бігу на 100 м та заслужено посіла третє місце. Серед хлопців був нагороджений грамотою за третє місце з бігу на 100 м Назар Сєтраков. Студенти показали чудовий спортивний дух, завзятість та єдність команди!

Адміністрація факультету, філологи-учасники спартакіади щиро вдячні завідувачу кафедри спортивних дисциплін, кандидатові педагогічних наук, майстрові спорту Маслюку Русланові Вадимовичу за якісну підготовку студентів до змагань з легкої атлетики.

Також дякуємо нашим першокурсникам, які брали участь у змаганнях від факультету української філології! Ми вами пишаємося!