Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

" alt="" />

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

" alt="" />

Зв`язок з адміністратором

Написати

" alt="" />

Реєстрація на ЗНО

Подати заявку

Новини факультету

Схилімо голови в скорботі…

Геноцид українського народу 1932 – 33 років навіки залишиться  раною на тілі українського народу, яка постійно кровоточить і нагадує нам про мільйони людей, які стали жертвами цілеспрямованої політики радянської влади з метою ліквідації проявів українізації.


Оголошення!

З 19 до 24 листопада 2018 року навчання на факультеті української філології проходить  згідно з розкладом занять у режимі он-лайн  у системі Moodle. З 26 листопада відновлюється звичний режим.


“Земля просто неба” (Презентація книжки уманських авторів)

Нещодавно на факультеті української філології в Науково-методичному центрі художньо-педагогічної творчості імені Степана Павленка відбулася презентація збірки поезій Володимира Задорожного й Всеволода Піотровського “Земля просто неба”.


Святковий захід з нагоди 100-річчя незалежності Польщі

День Незалежності Польщі – одне з найголовніших національних свят, яке відзначається щороку 11 листопада. Цього року країна відзначає 100-річчя з моменту відновлення незалежності у 1918 р. Цей день було визнано державним святом тільки з квітня 1937 року. До початку ІІ світової війни його відзначали тільки два рази: в 1937 та 1939 рр. Після війни воно […]


Вітаємо!

Студентів факультету української філології з перемогою у І етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика І місце – Куян Дар’я Миколаївна, студентка 42 групи (наукові керівники – канд. філол. наук, доц. Розгон В. В., канд. філол. наук, доц. Коломієць І. І.). ІІ місце – Чернявська Вероніка Романівна, студентка 11 групи (наукові керівники […]