Розклад занять

Важлива інформація

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

Cемінар «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури»

2 листопада 2018 року було проведено шістнадцяте  засідання науково-методичного семінару «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури», на якому його учасники обговорили особливості підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у 2019. Звернули увагу на основні чинники, що впливають на результати ЗНО випускника загальноосвітнього навчального закладу.

Cемінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури»

Українська мова і література, як відомо, є обов’язковим предметом для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, тому вкрай важливо докласти максимальних зусиль для досягнення омріяних висот.