Дебют першокурсників!

На факультеті української філології  відбулася довгоочікувана подія, що стала гарною традицією в житті студентства, – презентація першого курсу.

Слова вітання та найкращі побажання прозвучали від декана факультету, доктора педагогічних наук, професора Коваль Валентини Олександрівни.

Цьогоріч «Лігу філологів» представили шість команд: 11 група – «Дев’ять муз філології», 12 група – «Twelfth group presents», 13 група – «Дівочий квартал», 14 група – « Покоління», 15 група – «Нащадки Тичини», 16-у – 19-у групи – «Bed teachers». За активної участі студкураторів першокурсники показали свої акторські, музичні та хореографічні здібності. Обов’язки ведучих перейняли на себе Ігор Ніколіч  та Діана Кодриш: «Ми були раді стати частиною цього дійства і розділити з учасниками їхні емоції та переживання, адже зовсім нещодавно ми так само стояли за лаштунками і з трепетом чекали свого виходу…».

(більше…)

Read More

Оголошення!

Read More

ВІТАЄМО СОФІЮ ХАРЕНКО З ПРИЗНАЧЕННЯМ ІМЕННОЇ СТИПЕНДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ!

Згідно з наказом МОН № 1174 від 30.10.2018 про призначення іменних стипендій Верховної Ради України, студентам закладів вищої освіти на 2018/2019 навчальний рік стипендіатом Верховної Ради України стала Софія Харенко, студентка факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Софія відмінно навчається, має нахили до наукової роботи, є активною учасницею громадського життя факультету. Зараз навчається за програмою подвійного диплома в Поморській академії (м. Слупськ, Республіка Польща). У 2017-2018 навчальному році Софія отримувала стипендію Президента України, що призначалася студентам закладів вищої освіти на І семестр.

Інформація з сайту https://udpu.edu.ua

Read More

Студенти-філологи стали учасниками проекту «Школа блогерів та громадських журналістів»

Нещодавно студенти факультету української філології Яна Басаман і Валентина Журба перебували в Полтаві, де вчилися журналістських і блогерських тонкощів.

(більше…)

Read More