Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

Поетична осінь триває

Нещодавно з ініціативи викладача-методиста Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, відмінника освіти України Тетяни Григорівни Омелянчик у Вінницькому педколеджі відбулася творча зустріч із доцентом кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання, членом Національної спілки письменників України Мариною Степанівною Павленко.

«Моя хата скраю» – не наше гасло

Кожен шанує рідну мову по-своєму. На жаль, для більшості – це тільки одно- чи кількаразова згадка впродовж року, коли в календарі є дата. Зовсім по-іншому побудована робота в Уманському НВК «Загальноосвітня школа № 7 – колегіум».

Студенти-філологи за медіаграмотність

Як часто ви задумуєтесь над тією інформацією, що отримуєте через телебачення, газети, соціальні мережі чи інші ЗМІ? Уміння аналізувати і критично оцінювати весь той матеріал, а не бездумне його «поглинання», можна назвати медіаграмотністю. Саме на це звернули особливу увагу студенти факультету української філології під участі в онлайн-грі-квесті «Медіаграмотна місія». Помічником у проходженні квесту був Владислав […]