Скринька довіри

Ваше ім'я (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Скринька довіри

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

Поетична осінь триває

Нещодавно з ініціативи викладача-методиста Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, відмінника освіти України Тетяни Григорівни Омелянчик у Вінницькому педколеджі відбулася творча зустріч із доцентом кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання, членом Національної спілки письменників України Мариною Степанівною Павленко.


«Моя хата скраю» – не наше гасло

Кожен шанує рідну мову по-своєму. На жаль, для більшості – це тільки одно- чи кількаразова згадка впродовж року, коли в календарі є дата. Зовсім по-іншому побудована робота в Уманському НВК «Загальноосвітня школа № 7 – колегіум».


Студенти-філологи за медіаграмотність

Як часто ви задумуєтесь над тією інформацією, що отримуєте через телебачення, газети, соціальні мережі чи інші ЗМІ? Уміння аналізувати і критично оцінювати весь той матеріал, а не бездумне його «поглинання», можна назвати медіаграмотністю. Саме на це звернули особливу увагу студенти факультету української філології під участі в онлайн-грі-квесті «Медіаграмотна місія». Помічником у проходженні квесту був Владислав […]


uk Українська
X