#Гуртожиток_перезавантаження

Гуртожиток – невід’ємна частина студентського життя. Тому заходи виховного та розважального характеру у студмістечку є важливим складником життя майбутніх філологів.

29 листопада 2018 року  в гуртожитку № 1 з ініціативи старости секції № 35 Марії Тинкован та дружньої допомоги студактиву Марини Бойко, Богдани Сабадин та Катаріни Зачепи відбувся захід “Гуртожиток. Перезавантаження”, який мав на меті краще познайомитися з першокурсниками та відпочити від сірих студентських буднів.
 Під час чаювання зі смаколиками студенти мали змогу послухати сучасну українську музику, взяти участь у розважальних конкурсах. Філологи згадали письменників-класиків, їх твори, декламували уривки з віршів Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Івана Франка. Позитивних емоцій усім присутнім додав  конкурс “Студентський психолог”.
Після завершення студенти гуртожитку № 2 отримали повітряні кульки з сюрпризами та завданням: сфотографувати своє побажання, не пробивши кульку, та викласти його фото в соціальні мережі з хештегом #гуртожиток_перезавантаження. Переможець  отримає приємний презент.
Сподіваємося,  що виховні заходи у студентських гуртожитках стануть традиційними у дозвіллєвій культурі  наших студентів-філологів!