Екскурсія до Музею історії університету

Студенти І курсу 1 групи факультету української філології (спеціалізація «Польська мова») відвідали музей історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Студенти 11 групи на екскурсії в Музеї історії університету з символічним Ключем Знань

Першокурсники з цікавістю здійснили екскурс у минуле міста Умані та вищого закладу, в якому здобувають освіту. В експозиції музею представлені матеріали, фото, пам’ятки та документи, що у хронологічному порядку розкривають етапи становлення університету.

Демонстрація відеоматеріалів з історії міста Умані та вищого закладу освіти

Завідувач музею Олена Джагунова ознайомила майбутніх філологів з історичними фактами й етапами становлення закладу: від Гуманського Інституту Соціяльного Виховання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Після завершення екскурсії студенти-філологи залишили відгук-враження про побачене та почуте.

На пам’ять від студентів 11 групи – позитивний відгук про відвідування Музею історії університету