uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Семінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури»

На факультеті української філології відбувся семінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». Тренінги відбувалися об 11.00 та о 14.30.

Січкар С.А., канд. філол. наук, доцент кафедри практичного мовознавства розповіла про особливості Пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня. Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року.

ІV кластер з української мови: Морфологія. Іменні та службові частини мови представили доктор педагогічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства Кучеренко І.А. та доктор педагогічних наук, професор кафедри практичного мовознавства Мамчур Л.І.

ІV кластер з української літератури: Літературний процес ІІ половини  ХІХ століття (Панас Мирний, Іван Франко) презентувала Циганок О.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання.

Робота семінару-тренінгу була спрямована на розгляд складних питань, які можуть бути представлені у сертифікаційних роботах з української мови та літератури, оскільки детальне ознайомлення з такою інформацією допоможе випрацювати власну стратегію успішного виконання завдань.

 

10.01.2019

uk Українська
X