uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Артем Гончарук – фіналіст ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Другого лютого 2019 року в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся фінальний етап    ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 23 учні закладів загальної середньої та професійної освіти та 11 студентів закладів вищої освіти Черкащини.

Під час урочистої частини конкурсантів вітали завідувач сектора навчально-методичного забезпечення Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Андрій Вікторович Паньков, який також зачитав і передав обдарованим учням та студентам вітальний лист від Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич;  заступник начальника управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації – начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення Валентина Іванівна Ткаченко; проректор із науково-методичної роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Галина Анатоліївна Назаренко. У виступах було зауважено, що цей конкурс утверджує ідеї Нової української школи та засвідчує, що творчість Тараса Шевченка і в ХХІ столітті спонукає молодь замислитися над сенсом життя, усвідомити, що українська мова престижна і потрібна для консолідації усіх етнічних спільнот на території України.

Серед призерів обласного етапу, які брали участь у фінальному етапі конкурсу, – студент 3 курсу факультету української філології нашого університету Артем Гончарук.

Артема нагороджено Дипломом Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, а його науковим керівникам – к. філол. н., доценту  Тетяні Миколаївні Тищенко, к.п.н. Оксані Олександрівні Циганок – за якісну підготовку переможця обласного етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка вручено подяки Управління
освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Після завершення урочистої частини учасники, виконуючи фінальні конкурсні роботи, осмислювали теперішнє за допомогою етичних імперативів і морально-духовної оптики, яку заклав великий геній. Впевнені, що Артем Гончарук гідно представив наш навчальний заклад і Черкащину на всеукраїнському рівні і бажаємо  йому нових досягнень у науці і творчості.

08.02.2019

uk Українська
X