Участь членів Східноподільського лінгвокраєзнавчого центру у Всеукраїнському лінгвістичному семінарі молодих учених

28 лютого 2019 року в Інституті української мови Національної академії наук України  відбувся Всеукраїнський лінгвістичний семінар молодих учених  на тему «Евристичний потенціал українських діалектів у сучасній лінгвософії», в роботі якого взяли участь керівник Східноподільського лінгвокраєзнавчого центру  Тетяна Тищенко та активні учасники Центру, студенти 3 курсу Артем Гончарук та Анастасія Кириленко.

Знаковою для всіх учасників семінару стала лекція директора Інституту української мови, професора Павла Гриценка про евристичний потенціал сучасних діалектів, у якій було чітко окреслено вектори досліджень народної мови.

Майстер-клас із укладання діалектного словника  провела  кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Тищенко, чим викликала непідробний інтерес у молодих науковців до роботи діалектолога-лексикографа, адже  діалектний словник – один  із варіантів збереження багатства семантики народного слова.

Виступи представників різних діалектологічних осередків України засвідчили потужний потенціал молодих науковців, їх наукову зрілість і те, що справа збереження і дослідження українського народного  слова в надійних руках.

Дякуємо  адміністрації університету  та факультету української філології за підтримку молодих науковців і надану можливість долучитися до важливої загальнодержавної справи – збереження рідного слова.