Добрі справи надають крила!

Уміння творити добро, безкорисливо допомагати людям, які цього потребують, є справжнім виявом людяності та вихованості.

Студенти й викладачі факультету української філології долучилися до благодійного марафону #ДенисЖиви та організували акцію «Птах Життя» на підтримку юного уманчанина Дениса Терещука, який потребує дороговартісного лікування.

`

Оскільки весняні птахи пробуджують, оновлюють життя, дарують світло душі, надають снаги, вони знаходять вираження у народних традиціях, численних символах українців. Саме тому студентська молодь на благодійному ярмарку презентувала символічних птахів-жайворонків, яких мали можливість придбати всі охочі, тим самим подарувати надію якнайшвидшого одужання хлопчикові.

Дякуємо викладачам, студентам – усім, хто відгукнувся на заклик про допомогу Денисові Терещуку.

02.05.2019