Свято чарівності та краси «Міс УДПУ – 2019»

25 квітня в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся щорічний конкурс краси «Міс УДПУ – 2019».

Наш факультет представляла студентка 23 групи чарівна Оксана Гонимар. Красуня боролася за титул «Міс УДПУ – 2019» під номером 5, розкриваючи всі свої таланти, інтелект, вишуканість, ніжність, грацію та почуття стилю.

У першому конкурсі «Представлення» Оксана показала акторську гру та майстерність перевтілюватися, примірявши на себе образ Герміони Грейнджер.

У другому конкурсі «Дефіле у діловому стилі» дівчина продемонструвала впевненість, розкіш та ідеально підібраний образ у червоно-чорній гамі.

Пластичність та емоційність Оксана представила у третьому конкурсі «Талант», показавши неймовірний танець.

У четвертому конкурсі студентка продефілювала у вечірній сукні, наче принцеса.

За підсумками конкурсу, члени журі оцінили тендітність і красу представниці факультету української філології, нагородивши титулом «Міс Витонченість».

Оксану прийшли привітати друзі, рідні та, звичайно ж, група підтримки з числа студентів факультету української філології, які засвідчили повагу до своєї фаворитки та гордість за неї.

Щиро вітаємо Оксану Гонимар із гідно вибореним титулом та бажаємо  розквіту, що надає весна!

03.05.2019