Креативні, впевнені в собі, прагнучі до змін в Україні, небайдужі до духовного розвою нації молоді люди, здобути якісну освіту в галузі культурології (українознавства) ви маєте гарну нагоду в магістратурі на факультеті української філології УДПУ імені Павла Тичини!

Освітній ступінь «Магістр культурології» можна здобути на базі освітнього ступеня «Бакалавр» (різні спеціальності), а також раніше одержаного освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» (різні спеціальності).

Мета освітньої програми 034 Культурологія (Українознавство) – надати молодій людині освіту в галузі культурології (українознавства) з широким доступом до працевлаштування; сформувати в неї культурологічну, лінгвокультурну компетентності, виховати особистість, здатну до постійного наукового пошуку в цій галузі, до професійної мобільності та швидкої адаптації в умовах соціально-культурних змін.

Випускники програми націлені на освітню, науково-методичну й управлінську діяльність відповідно до чинного Національного класифікатора України:

• Викладач середнього навчального закладу
  • Вчитель загальноосвітнього навчального закладу
  • Викладач професійного навчально-виховного закладу
  • Вчитель спеціалізованого навчального закладу
  • Молодший науковий співробітник (культурологія, українознавство)
  • Культуролог. Українознавець
  • Член колегії (редакційної)
  • Консультант (в освітніх установах, університетах, академіях, коледжах; в апараті органів державної влади, виконкому (спічрайтер), а також у різноманітних фондах, спілках, фундаціях гуманітарного спрямування, музеях, мистецьких і культурних центрах, ІТ-компаніях, PR-агенціях; органах місцевого самоврядування та центральної влади; наукових інституціях; неурядових та міжнародних проектах та інституціях у сфері культури та освіти.

Ці професії з кінця ХХ ст. вважають конкурентоспроможними, супермодними та престижними в багатьох країнах світу, в Україні ж на них стали звертати особливу увагу тільки тепер.

Для того, щоби вступити на спеціальність «Культурологія (Українознавство)», абітурієнту належить скласти два вступні випробування (1. Українознавство з методикою навчання. 2. Фольклор), а також скласти ЗНО з іноземної мови.

Цього року охочі навчатися за цією спеціальністю з супроводжувачем, доцентом кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Валентиною Гончарук побували в Києві, де складали вступний екзамен з іноземної мови у формі ЗНО.

" data-title="Бути КУЛЬТУРОЛОГОМ – це завжди престижно">

Бути КУЛЬТУРОЛОГОМ – це завжди престижно

• Викладач середнього навчального закладу
  • Вчитель загальноосвітнього навчального закладу