Кураторська година «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху»

10 вересня відбувся виховний захід зі студентами 2 курсу 1 групи (спеціалізація «Польська мова»). Куратор групи – кандидат філологічних наук, доцент Г. В. Осіпчук  відзначила, що єдиним нормативним актом, що встановлює права та обов’язки учасників руху, зокрема пішоходів, є «Правила дорожнього руху».

Учасники кураторської години давали відповіді на запитання анкети «Чи знаєш правила дорожнього руху?», повторювали значення дорожніх знаків та дорожньої розмітки, вивчали положення «Правил дорожнього руху – 2019», ознайомилися зі статистикою ДТП в Україні і світі.

Захід спрямований на виховання бережливого ставлення до власного здоров’я і здоров’я оточуючих, почуття обов’язку перед самим собою та  суспільством.

11.09.2019