uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Стартували – разом із мистецьким факультетом і Павлом Тичиною

Завдяки ініціативі декану мистецького факультету Інні Григорівні Терешко вперше розпочато навчальний рік святковою лекцією про людину, чиє ім’я має наш університет і якої ми насправді, по суті, не знаємо. Більше того: з такої нагоди було об’єднано першокурсників двох факультетів: мистецького й української філології.


Лекцію про Павла Тичину прочитала доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Марина Степанівна Павленко. Вона спершу провела міні-екскурс “Літературними стежками Уманщини”, потім вразила присутніх переліком унікальних талантів Павла Тичини (знав кілька десятків мов, грав майже на всіх музичних інструментах тощо), потім поділилась особливостями його вдачі й знаменними чи просто цікавими епізодами його життя.
Студенти факультету української філології, учасники “Театру слова” (керівник професор Наталя Петрівна Сивачук) Влада Півненко й Назар Сєтраков продекламували Тичинині поезії.
А магістрант історичного факультету Євгеній Гуменюк виконав під гітару пісню “Десь на дні мого серця” і ще декілька пісень на слова Павла Тичини. Приємно, що підспівували всі, особливо представники мистецького факультету.

Було дуже гарно й душевно. Хочеться вірити, що у першокурсників побільшало гордості за те, в якому цікавому місті й у якому університеті вони навчаються.
04.09.2019

uk Українська
X