У нас всіх стовідсотково залишається їжа, яку ми просто викидаємо у сміття, а ми ж можемо дати можливість комусь прожити. Це важливо, тому що люди можуть собі  дозволити викинути тварину на вулицю, як непотрібну річ. Багато хто ображає вуличних тварин, а ми можемо дати їм хоч трохи любові. Саме тому зібралась наша 32 група факультету української філології: показати, що це є насправді одна із найприємніших справ, яку можна зробити. Тварини дають свою любов у відповідь, і наче весь світ уже стає добрішим.

У сучасному світі дуже модно вводити якусь тенденцію і поширювати це серед мас:  харчуватися корисною їжею, займатися спортом і розвиватися. Тож нехай це буде новим етапом модного пропагування: бути добрим і допомагати нашим меншим друзям.

" data-title="Допомога бездомним тваринам">

Допомога бездомним тваринам

У наш час важливо бути людиною і зберігати в собі цю рису протягом усього життя.  Погодувати безхатніх тварин нічого не коштує, лиш декілька хвилин твого часу.