З метою збереження довкілля студенти згрібали опале листя, збирали сміття на території корпусу № 3.

Незважаючи на похмуру погоду, всі учасники заходу мали гарний настрій та отримали задоволення від результату своєї праці.

" data-title="Збереження довкілля">

Збереження довкілля

14 листопада 2019 р. студенти 41, 42, 43 і 46 груп факультету української філології (куратори – старший викладач Ю. О. Ревук та канд. філол. наук, професор Т. М. Тищенко), виявляючи турботу про збереження довкілля, організували прибирання закріпленої за групами території Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.