На факультеті української філології відбувся черговий семінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». Засідання відбувалися об 11.00 та о 15.00.

ІІ кластер з української мови: Орфографія представили кандидати філол. наук, доценти кафедри практичного мовознавства С.А Січкар, В.І. Авраменко, І.В. Хлистун.

ІІ кластер з української літератури: Літературний процес кінця ХVІІІ – І половини  ХІХ століття презентувала Денисюк О.Ю., старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання.

Робота семінару-тренінгу була спрямована на розгляд складних питань, які можуть бути представлені у сертифікаційних роботах з української мови та літератури, оскільки детальне ознайомлення з такою інформацією допоможе випрацювати власну стратегію успішного виконання завдань.

" data-title="Семінар-тренінг з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури">

Українська мова і література, як відомо, є обов’язковим предметом для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, тому вкрай важливо докласти максимальних зусиль для досягнення омріяних висот.

04.11.2019