Викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини беруть активну участь у проведенні тренінгів із підготовки до ЗНО випускників коледжів і професійно-технічних училищ.

28 листопада 2019 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства Ірина Валентинівна Хлистун і старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Оксана Юріївна Денисюк провели тренінги з української мови та з української літератури для студентів Олександрійського коледжу культури і мистецтв. Було розглянуто особливості складання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, основні види завдань з орфографії та найважливіші моменти підготовки з української літератури.

" data-title="Співпраця з Олександрійським коледжем культури і мистецтв">

Співпраця з Олександрійським коледжем культури і мистецтв

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1103 про «Деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», державна підсумкова атестація з української мови (ДПА) має бути виключно у формі ЗНО. Тож випускникам коледжів, училищ й технікумів, як і випускникам шкіл, в атестат зараховуватимуть результати ЗНО з української мови як державну підсумкову атестацію (ДПА).