Шановні студенти та співробітники університету.

Відповідно до рішення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.01.2020 року з метою упередження та недопущення розповсюдження захворюваності, поширення грипу та ГРВІ серед учасників освітнього процесу, рекомендовано навчання в ЗВО м. Умань тимчасово призупинити у період з 30 січня до 7 лютого 2020 року та ввести обмежувальні заходи.

Тому початок ІІ навчального семестру в університеті відтерміновується до 10 лютого. Просимо слідкувати за інформацією на офіційному сайті УДПУ.

" data-title="ПОЧАТОК НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДТЕРМІНОВУЄТЬСЯ ДО 10 ЛЮТОГО">

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДТЕРМІНОВУЄТЬСЯ ДО 10 ЛЮТОГО

Шановні студенти та співробітники університету.

30.01.2020