Шановні студенти! Доводимо до вашого відома, що упродовж 2020 року ви матимете можливість оформити електронні студентські квитки за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія».

Е-квиток студента – це повноцінний аналог звичайного студентського квитка, що підтверджує статус здобувача вищої освіти та право на пільги, передбачені законодавством. Показати е-квиток можна за допомогою додатку «Дія» на смартфоні.

Замовити е-квиток зможе кожен, хто вже отримав звичайний студентський квиток. Процедура є безкоштовною та відбувається винятково за бажанням особи.

Для того, щоб отримати е-квиток, необхідно:

• завантажити на смартфон додаток онлайн-сервісу державних послуг «Дія»;
  • пройти в ньому ідентифікацію;
  • електронний квиток сформується в додатку автоматично, якщо в реєстрі студентських квитків Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) є дані про студентський квиток особи.

Зверніть увагу, що формування е-квитка студента також потребуватиме згоди на обробку персональних даних та їх передачу з ЄДЕБО до сервісу «Дія».

Перевірка достовірності електронного студентського квитка здійснюватиметься за допомогою технічних засобів – унікального QR-коду, сайту ЄДЕБО та реєстру студентських квитків.

" data-title="Шановні студенти!">

Шановні студенти!

Для того, щоб отримати е-квиток, необхідно:

• завантажити на смартфон додаток онлайн-сервісу державних послуг «Дія»;
  • пройти в ньому ідентифікацію;