Шевченківські дні – це ще одна нагода зазирнути в глибини Шевченкового серця, яке вибухнуло невмирущим словом любові до України.

На факультеті української філології з-поміж багатьох заходів, присвячених ушануванню Тараса Шевченка, було проведено лекцію-презентацію «Світ дитини і дитинства у творах Шевченка» (лектор – О. Ю. Зелінська).

На лекції акцентували, як засобами рідної мови поет змалював дитину, оспівав материнствою.

Переглянули малюнки Т. Шевченка,  на яких зображені діти.

Одні з них – це втілення болю, страждання і співчуття до знедолених дітей, інші є втіленням мрій про родину і дітей як запоруку людського щастя.

" data-title="Ушанування Тараса Шевченка">

Ушанування Тараса Шевченка

Весняна пора – особлива для всіх українців, бо на цей час припадає річниця з дня народження Тараса Шевченка, потім річниця з дня його смерті і 22 травня – річниця перепоховання поета на рідній Україні.

Переглянули малюнки Т. Шевченка,  на яких зображені діти.