Учасники університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана не обмежуються публікаціями лише у факультетській та університетській пресі. Вони вже не раз друкували свої твори і в усеукраїнських альманахах, журналах та газетах.

Сьогодні маємо черговий приємний випадок із цієї серії. Ряд віршів та казка “Маленький художник” Тетяни Жвавої, яка, між іншим, зовсім недавно стала ще й лауреатом регіональної літературної премії імені Федора Мицика, опубліковані в газетах “Найкращі жіночі історії” та “Абетка казок”.

Вітаємо!

Зичимо авторці нових здобутків, а іншим молодим поетам – наслідувати її приклад!

" data-title="Чергові публікації у всеукраїнській пресі">

Чергові публікації у всеукраїнській пресі

Вітаємо!

29.10.2015