Більше того, маємо неймовірно чудову новину: щойно вийшла в світ Наталина збірка поезій! Окремою книжкою!

«Мрія стає реальністю, якщо ти докладаєш зусиль, – каже Наталя. – Недавно вийшла в світ моя дебютна збірка – «Читати душу і не знати мов». Перша зустріч завжди хвилююча. Досі не віриться, що це – реальність! Це так звично: взяти з полиці твою улюблену книжку, яку написав хтось, але коли ти вперше торкаєшся тієї, над написанням якої в пошуках найвдалішої рими ледь не плакала – це зовсім інше відчуття, яке не піддається жодному опису.

Я вдячна моїм наставникам, Дмитрові Олександровичу Левадку, адже саме він допоміг мені усвідомити, що таке написати римоване. Хоча мої перші спроби пера і віршами важко було  назвати.

Також щиро дякую, Марині Степанівні Павленко, яка помогла відібрати вірші для збірки, визначитися з назвою, відредагувати деякі тексти. Адже в рідному УДПУ саме вона стала моїм наставником.

Університетське літоб’єднання імені Миколи Бажана під її керівництвом дає можливість удосконалювати свої літературні навички. Там ніколи не буває нудно».

Тож із нетерпінням чекаємо можливості зібрати однодумців в аудиторії рідного факультету української філології і презентувати збірку широкому загалові!

" data-title="«Читати душу і не знати мов»">

«Читати душу і не знати мов»

Карантин – не перепона для творчості. І це зайвий раз підтвердила учасниця університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана, лауреатка кількох літературних премій і конкурсів, студентка 4 курсу факультету української філології Наталія Кучеренко.