- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

День відкритих дверей

ФУФ УДПУ [1]

27 листопада 2015 року  в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті української філології відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні вступники. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти коледжів, перед якими постало питання щодо вибору майбутньої професії.
З вітальним словом до присутніх звернулася декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Коваль Валентина Олександрівна, яка розповіла про організацію навчального процесу в університеті, особливості навчання на факультеті, можливості майбутнього працевлаштування, спектр освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців.

ФУФ УДПУ [2]ФУФ УДПУ [3]ФУФ УДПУ [4]

Помічник ректора, кандидат педагогічних наук, доцент Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна ознайомила з особливостями вступної кампанії 2016 року. Окремо зауважила, що вже зараз майбутні випускники можуть почати своє навчання в університеті на курсах підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, де здійснюється навчання за основними предметами.

ФУФ УДПУ [5]
Учнівська молодь з великим зацікавленням зустріла випускника факультету, кандидата філологічних наук, доцента, журналіста Пилипенка Євгена Михайловича, який поділився своїми спогадами та дав корисні поради майбутнім вступникам.

ФУФ УДПУ [6]ФУФ УДПУ [7]

ФУФ УДПУ [8]

Продовжили зустріч виступи найкращих студентів факультету, які запросили всіх побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої університетської родини.

ФУФ УДПУ [9]

ФУФ УДПУ [10]

ФУФ УДПУ [11]
Про яскраві моменти буття філологів у позанавчальний час, неймовірні конкурси, веселі святкування, а також про досягнення у науковій діяльності, громадській роботі й спорті розповіла голова студентського самоврядування Діана Подреза. З можливостями реалізації перспектив міжнародних проектів ознайомили Наталя Юдченко та Анна Корой. А про особливості військової підготовки розповіла Тамара Пастух.

ФУФ УДПУ [12]

ФУФ УДПУ [13]

ФУФ УДПУ [14]

Усі присутні могли познайомитися з учасниками творчих колективів факультету. Неперевершене декламування продемонстрували Віталій Слободяник та Альона Манзюк. А українська пісня звучала у виконанні фольклорного колективу «Лелія».

ФУФ УДПУ [15]

ФУФ УДПУ [16]

ФУФ УДПУ [17]

Упродовж усього свята працювали майстер-класи «Народна іграшка», «Український рушник». Завершилась зустріч зі вступниками індивідуальними профорієнтаційними консультаціями та екскурсіями.

ФУФ УДПУ [18]
Щиро вдячні всім, хто завітав на День відкритих дверей на факультет української філології! Будемо раді  бачити Вас нашими студентами!

ФУФ УДПУ [19]