Для першокурсників перший день видався нелегким: боліли пальці від ручки, блукали у лабіринтах власних скорочень (не лише вони спочатку так конспектували лекції, що потім самі не могли розшифрувати написане), на «бідолашних» обрушився такий об’єм інформації, що, як виявилося, більше чотирьох імен одногрупників за день їм запам’ятати не вдалося.

Однак, не випадково перші пари проводилися в 311 аудиторії. Древні мислителі по-філософськи спостерігали за втомленими студентами, вселяючи віру, Дерево Знань розкинуло віти над аудиторією, всі присутні перейшли умовний  місток, який веде до Знань!

" data-title="День знань під Деревом Знань!">

День знань під Деревом Знань!

01.09.2015