- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

«Діалог двох культур – 2015»

біля памятника Юліушу Словацькому [1]

Обласний літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького в м. Кременець нещодавно провів XІ (щорічні) українсько-польські літературно-мистецькі зустрічі «Діалог двох культур – 2015».

мій виступ [2]

з польським поетом Казиміром Бурнатом [3]

Захід було проведено за участю представників України, Польщі, Великобританії, Франції, Литви, Білорусі (видатних учених і письменників, науковців музеїв, художників, композиторів, піаністів – лауреатів вітчизняних та міжнародних премій). У рамках заходу відбулися наукові конференції, презентації публіцистичних видань, наукових збірників, літературно-мистецьких альманахів, авторських книг. А також – «Свято вулиці Словацького», мистецькі вечори (концерти класичної музики, «літературні кав’ярні», театралізовані дійства), фотографічний пленер, післяпленерна виставка, екскурсії Кременцем, у найцікавіші місця краю.

з науковцями й письменниками В.Горбатюком, Л.Дяченко, Н.Єржиківською та І.Павлюком [4]

Відкривали дійство, серед інших, видатні письменники й громадські діячі Дмитро Павличко та Роман Лубківський.

з Р.Лубківським і І.Павлюком [5]

З інтересом та прихильністю була сприйнята і доповідь доцента кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання УДПУ Марини Павленко, яка дослідила «Уманські візії в «Королі ЛядОви» Юліуша Словацького».

з науковцями й письменниками Р.Лубківським, С.Пилипчуком, І.Павлюком та А.Кузбменком [6]