З нагоди свята напередодні Дня Українського козацтва і захисника України студенти 12 групи факультету української філології зібралися на кураторській годині (куратор – доц. Комарова З. І.), щоб ушанувати мужність і героїзм захисників нашої Батьківщини.

Із Днем Українського козацтва привітали присутніх Коляда Владислав і Моцний Леонід, які розповіли про історію виникнення свята, а також висловили думку, що поєднання двох свят в один день є доречним, бо від народження у жилах воїнів-українців тече справжня козацька кров.

До привітань приєдналися й дівчата (автор ідеї – Голяка Наталія), нагадавши про те, що 14 жовтня в Україні відзначають ще й християнське народне свято – Покрову Пресвятої Богородиці, а також День захисника Вітчизни.

Цьогорічне свято захисника України проходить під гаслом – «Сила нескорених».  Саме такими – мужніми, сміливими, нескореними – є українські хлопці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв і щирими словами вдячності подякували живим.

Слова пісні «Повертайся живим» у виконанні Король Марини звучали, як заклик, побажання захисникам України берегти себе і  повернутися додому живими.

Не залишилися без привітань і хлопці-одногрупники. Дівчата побажали їм сміливості, мужності, здоров’я, успіху в усіх починаннях та оптимізму. А щоб життя у хлопців було солодким, вони подарували їм солодощі.

" data-title="До Дня Українського козацтва та захисника України">

До Дня Українського козацтва та захисника України