- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Доторкнулися до сердець

ФУФ УДПУ [1]

Жителі міста Умань завжди славилися своєю дружелюбністю та вмінням із теплотою прийняти гостей. От і цієї суботи уманчани з захватом зустрічали гурт «Антитіла». До драйвової атмосфери не могли не приєднатися студенти 11 групи.

Гурт «Антитіла» вже давно здобув популярність та любов серед шанувальників поп-рок музики не лише в Україні, а й у світі. І це не дивно, адже пісні цього гурту, живі та душевні, викликають найкращі емоції у слухачів. Така якісна музика та запальні ритми не змогли залишити байдужим жодного із присутніх, а зворушливі слова пісень доторкнулися до сердець усіх слухачів, бо кожен віднайшов у них щось своє.

ФУФ УДПУ [2]

Аліна Ягуфарова радить: «Якщо ви їдете кудись, то в дорогу обов`язково візьміть пісню «Їдем, їдем», а якщо вам раптом доведеться гуляти цілісіньку ніч,  то гарний настрій обов`язково подарує композиція «І всю ніч», ну а коли вам не вистачатиме сил для нових звершень, упевненості нададуть слова: «Бери своє і йди. Великі кроки – великі й думки».

11 група хоче подякувати всьому колективу гурту, а особливо – вокалісту Тарасові  Тополі, за подарований настрій. Цікавий концерт та ще й в компанії одногрупників – завжди приємно та незабутньо. Ми бажаємо успіху прекрасним музикантам у їхньому творчому розвитку  і сподіваємося ще не раз побачити та почути гурт «Антитіла» в Умані і насолодитися відмінною музикою.