З листопада студенти факультету суміжних професій розпочали напружену підготовку до ЗНО.  Українську літературу вони вивчають разом із викладачем кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання  Зарудняк Н. І.

За півроку студенти мають охопити матеріал, який у школі вивчався протягом трьох останніх років. Розпочали з найскладнішого – теорії літератури (філологи називають її ще  математикою літератури).  Але майбутніх абітурієнтів не залякати: стопи, тропи, строфи  мусять  обов’язково підкоритися.

Не сумніваємося, що вибір найзручнішої аудиторії сприятиме навчальному процесу.

" data-title="Факультет суміжних професій готується до ЗНО">

Факультет суміжних професій готується до ЗНО

Не сумніваємося, що вибір найзручнішої аудиторії сприятиме навчальному процесу.

10.11.2015