27 березня 2014 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Формування мовної особистості в контексті багатоступеневої національної освіти», участь у якому взяли десять відділів освіти центрального регіону України –  Уманський міський і районний відділи освіти, Жашківський, Маньківський, Монастирищенський, Тальнівський,  Христинівський відділи освіти Черкаської області; Гайсинський відділ освіти Вінницької області; Голованівський і Новоархангельський відділи освіти Кіровоградської області. Із вітальним словом до учасників зібрання звернулася проректор з наукової роботи кандидат педагогічних наук, доцент Ярошинська О.О.

Особливої уваги заслуговували виступи членів науково-методичного центру і вчителів-практиків: доктора педагогічних наук, професора Мамчур Л.І., доктора педагогічних наук, професора Коваль В.О., кандидатів педагогічних наук, доцентів Кучеренко І.А., Роєнко Л.М., Іщенко Л.В.,  учителів-методистів  Молоканової В.М. (Уманська міська гімназія), Штангей В.В. (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Мошурів Тальнівського  району Черкаської області) та ін.

Під час проведення семінару активно співпрацювали завідуючі методичними кабінетами, керівники методоб’єднань, вихователі ДНЗ, учителі початкових класів, учителі-словесники, викладачі університету.

" data-title="Формування мовної особистості в умовах неперервної освіти">

Формування мовної особистості в умовах неперервної освіти

Центр «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти», очолюваний доктором педагогічних наук, професором Лідією Мамчур, здійснює активну науково-методичну діяльність у співпраці із закладами освіти різних рівнів.

31.03.2014