Яковенко Олександр, студент V курсу 3 групи факультету української філології,  взяв участь у Х Всеукраїнському конкурсі з орфографії польської мови, який відбувся 8–9 листопада 2014 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ).

Захід проводився під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні. Взяли участь 32 студенти із 19 вищих навчальних закладів.

Після заходу для учасників конкурсу було організовано екскурсію Прикарпаттям.

" data-title="Х Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови">

Х Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови

Після заходу для учасників конкурсу було організовано екскурсію Прикарпаттям.

12.11.2014