Скринька довіри

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Тема

    Ваше повідомлення

    uk Українська

    Факультет української філології

    Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

    Друк Друк
    Поділитися новиною
    ФУФ УДПУ

    Нещодавно кафедра практичного мовознавства провела І тур Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед студентів нефілологічних спеціальностей. До участі в конкурсі було залучено 31 студента.

    ФУФ УДПУ

    Переможцями конкурсу стали:

    І місце

    Денисюк Марія Станіславівна, факультет іноземних мов, І курс, 2 група

    ФУФ УДПУ

    ІІ місце

    Жупаник Ольга Ігорівна, факультет іноземних мов, І курс, 2 група

    Голик Олександра Костянтинівна, інститут економіки та бізнес-освіти, І курс, 7 група

    ФУФ УДПУ

    ІІІ місце

    Бойко Артур Олегович, факультет іноземних мов, І курс, 3 група

    Шелестюк Анжела Ростиславівна, факультет іноземних мов, ІІ курс, 4 група

    Зубрицька Рузана Романівна, факультет професійної та технологічної освіти, ІІІ курс, 6 група

    Ціліцінська Ліана Володимирівна, історичний факультет, І курс, 2 група

    Вітаємо переможців!

    " data-title="І тур Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика">

    І тур Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    ФУФ УДПУ

    Нещодавно кафедра практичного мовознавства провела І тур Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед студентів нефілологічних спеціальностей. До участі в конкурсі було залучено 31 студента.

    ФУФ УДПУ

    Переможцями конкурсу стали:

    І місце

    Денисюк Марія Станіславівна, факультет іноземних мов, І курс, 2 група

    ФУФ УДПУ

    ІІ місце

    Жупаник Ольга Ігорівна, факультет іноземних мов, І курс, 2 група

    Голик Олександра Костянтинівна, інститут економіки та бізнес-освіти, І курс, 7 група

    ФУФ УДПУ

    ІІІ місце

    Бойко Артур Олегович, факультет іноземних мов, І курс, 3 група

    Шелестюк Анжела Ростиславівна, факультет іноземних мов, ІІ курс, 4 група

    Зубрицька Рузана Романівна, факультет професійної та технологічної освіти, ІІІ курс, 6 група

    Ціліцінська Ліана Володимирівна, історичний факультет, І курс, 2 група

    Вітаємо переможців!

    04.12.2015

    Переглядів 38