- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Інтеграція студента-іноземця в культурний простір України

ФУФ УДПУ [1]

15 вересня відбулася бесіда-діалог з іноземними студентами 32-а групи природничо-географічного факультету (викладач Ємельянова М. В.). Тема бесіди передбачала культурний діалог, покликаний сприяти тісній взаємодії студентів з українською культурою.

Під час бесіди студенти мали можливість висловити свої думки та погляди на українську культуру, розповісти про власне ставлення до різних реалій нашого сьогодення.

ФУФ УДПУ [2]

У процесі спілкування з’ясувалося, що українське суспільство студенти-іноземці вважають демократичним та сучасним. Україна для них – країна великих можливостей, де кожна цілеспрямована людина може досягти успіху. Студенти висловили своє захоплення музичністю та красою української пісні. Здивування та захват викликало у них те, що гарно співати вміє ледь не кожен українець. Також всі студенти захоплено описували українську природу, Софіївський парк та м’який клімат України.

Бесіда дозволила студентам навчитися більш вільно та легко висловлюватися, ближче ознайомитися з певними реаліями української культури.