Лимар Оксана

Нещодавно відбувся ІІІ Відкритий міжрегіональний конкурс наукових робіт із діалектології  (Вінниця – Донецьк), де переможцем стала студентка 53 групи факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Лимар Оксана (керівник – доцент Тищенко Тетяна Миколаївна).

Перемога стала гарною кодою в студентській науковій діяльності, адже всі роки навчання на факультеті української філології Оксана – науково активна студентка. Починаючи з ІІ курсу, постійно займалася науковими дослідженнями в царині діалектології. Оксана – постійна учасниця проблемної групи з діалектології, Студентського наукового колоквіуму, що діє в Східноподільському лінгвокраєзнавчому центрі. Бере участь у підсумкових студентських конференціях, що відбуваються  в Уманському державному педагогічному університеті, щорічних регіональних конференціях «Лексика Поділля» (Вінниця, 2013, 2014, 2015), всеукраїнських студентських науково-практичних конференціях «Молодь і наука» (Житомир, 2014) та «Розвиток національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі» (Умань, 2015).

Серед однодумців на конференції «Лексика Поділля» (Вінниця, 2014)

Відзначення наукової роботи Оксани на ІІІ Відкритому міжрегіональному конкурсі наукових робіт із діалектології  засвідчило високий рівень фахової підготовки студентки.

Серед переможців конкурсу наукових робіт із діалектології (Вінниця – Донецьк)

Навчання за спеціальністю «Українська мова та література. Польська мова» дозволило Оксані пройти  стажування  у літній школі в Польщі та вже викладати польську мову на курсах для учнів шкіл міста Умані.

Крім того, всі роки навчання в університеті Оксана була старостою однієї з найкращих груп факультету, членом студради факультету, студентським куратором, організатором та учасницею всіх виховних заходів, що проводилися на факультеті.

У складі чарівного ансамблю  «Софія» (керівник – заслужений працівник культури В. В. Семенчук) Оксанка  відома не тільки на факультеті та в університеті, а й у місті та за його межами.

Вітаємо Оксанку із завершенням навчання в університеті. Бажаємо удачі на життєвих і наукових шляхах.

" data-title="Історія факультету української філології в іменах студентів (продовження):">

Історія факультету української філології в іменах студентів (продовження):

Лимар Оксана

Серед однодумців на конференції «Лексика Поділля» (Вінниця, 2014)

Серед переможців конкурсу наукових робіт із діалектології (Вінниця – Донецьк)

12.06.2015