- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Історія факультету української філології в іменах студентів (продовження):

ФУФ УДПУ [1]

Лимар Оксана

 Нещодавно відбувся ІІІ Відкритий міжрегіональний конкурс наукових робіт із діалектології  (Вінниця – Донецьк), де переможцем стала студентка 53 групи факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Лимар Оксана (керівник – доцент Тищенко Тетяна Миколаївна).

ФУФ УДПУ [2]

Перемога стала гарною кодою в студентській науковій діяльності, адже всі роки навчання на факультеті української філології Оксана – науково активна студентка. Починаючи з ІІ курсу, постійно займалася науковими дослідженнями в царині діалектології. Оксана – постійна учасниця проблемної групи з діалектології, Студентського наукового колоквіуму, що діє в Східноподільському лінгвокраєзнавчому центрі. Бере участь у підсумкових студентських конференціях, що відбуваються  в Уманському державному педагогічному університеті, щорічних регіональних конференціях «Лексика Поділля» (Вінниця, 2013, 2014, 2015), всеукраїнських студентських науково-практичних конференціях «Молодь і наука» (Житомир, 2014) та «Розвиток національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі» (Умань, 2015).

ФУФ УДПУ [3]

Серед однодумців на конференції «Лексика Поділля» (Вінниця, 2014)

Відзначення наукової роботи Оксани на ІІІ Відкритому міжрегіональному конкурсі наукових робіт із діалектології  засвідчило високий рівень фахової підготовки студентки.

ФУФ УДПУ [4]

 Серед переможців конкурсу наукових робіт із діалектології (Вінниця – Донецьк)

Навчання за спеціальністю «Українська мова та література. Польська мова» дозволило Оксані пройти  стажування  у літній школі в Польщі та вже викладати польську мову на курсах для учнів шкіл міста Умані.

Крім того, всі роки навчання в університеті Оксана була старостою однієї з найкращих груп факультету, членом студради факультету, студентським куратором, організатором та учасницею всіх виховних заходів, що проводилися на факультеті.

ФУФ УДПУ [5]

У складі чарівного ансамблю  «Софія» (керівник – заслужений працівник культури В. В. Семенчук) Оксанка  відома не тільки на факультеті та в університеті, а й у місті та за його межами.

Вітаємо Оксанку із завершенням навчання в університеті. Бажаємо удачі на життєвих і наукових шляхах.