- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

«Книга майстрів»

Уже традиційно щорічно в стінах університету відбувається презентація першого курсу кожного із факультетів.

ФУФ УДПУ [1]

28 жовтня на нашому факультеті також відбулося знайомство з першокурсниками. Кожна з груп (а їх цього року 10) підготували цікаві виступи, у яких продемонстрували свої таланти і творчі вміння. Концерт був надзвичайно цікавим, дещо містичним і мав назву «Книга майстрів».

ФУФ УДПУ [2]

ФУФ УДПУ [3]

Історія полягала в тому, що «Книга майстрів» володіла надзвичайною магічною силою. Зла відьма вирішила заволодіти цією книгою, але, на її жаль, не змогла прочитати ні слова.

ФУФ УДПУ [4]

9 листочків цієї книги були загублені, а відважні шукачі пригод – Ірина Коваль та Віталій Слободяник ‒ вирішили віднайти загублені частинки, і в цьому їм допомагали першокурсники.

ФУФ УДПУ [5]

ФУФ УДПУ [6]

Вони вирушили на пошуки. На їхньому шляху траплялися різноманітні казкові персонажі, які за певних обставин отримали зачакловані сторінки книги.

 John Wink [7]

ФУФ УДПУ [8]

Відчайдушні філологи подолали безліч перешкод і досягли кінцевої мети – віднайшли всю книги і повернули всі таланти людям.

ФУФ УДПУ [9]

ФУФ УДПУ [10]

Звичайно, це лише казка, але в кожній казці є велика мудрість: ніколи не варто здаватися, йдучи до своєї мети, і потрібно завжди допомагати один одному.

ФУФ УДПУ [11]

Сподіваємося, що ця історія стане для студентів нашого факультету, зокрема першокурсників, чудовим прикладом справжньої дружби, взаємодопомоги і наполегливості.

ФУФ УДПУ [12]

Підготовка творчих номерів першокурсників вражала своєю різноманітністю. Студенти проявили себе майже у всіх видах творчої діяльності: і співали, і танцювали, і робили постановку цікавих сценок, кумедно жартували, грали на бандурі.

фото 15 [13]

фото 14 [14]

фото 17 [15]

фото 10 [16]

фото 12 [17]

фото 13 [18]

Це свято стало чудовим початком студентського життя першокурсників і загалом потужним стартом нового навчального року!

ФУФ УДПУ [19]Більше фото ТУТ [20].