Зовнішнє незалежне оцінювання, без сумніву, є найважливішим іспитом, який складають випускники шкіл України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування до вищих навчальних закладів.

На факультеті розпочалась підготовка до виконання сертифікаційних робіт з української мови та літератури. Навчання здійснюється за програмою Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Головна мета довузівської підготовки – підняти рівень знань слухачів; надати їм можливість не тільки оволодіти новими знаннями та практичними навичками, але й систематизувати раніше набуті; розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Навчання на курсах – це спільна наполеглива праця як викладача, так і слухача, старанність та сумлінність останнього є запорукою успішного проходження ЗНО, а здобуті знання стануть міцним фундаментом для подальшого навчання у ВНЗ.

Наскільки добре слухачі курсів засвоюють навчальний матеріал, великою мірою залежить від учителя, його педагогічного досвіду та майстерності, вміння доступно пояснювати, а тому заняття проводять висококваліфіковані викладачі, які не один рік поспіль готують учнів до ЗНО та мають свої авторські методики. На факультеті є відповідна навчально-лабораторна база: сучасне обладнання, науково-дидактичні, навчально-методичні матеріали, що дозволяє якісно організувати навчальний процес.

Графік занять дуже  зручний, адже підготовка проводиться щосуботи. Продовжує функціонувати і дистанційна форма співпраці слухача з викладачем.

Викладання забезпечують: кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Шевчук І.Л.,  кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства Січкар  С.А.,  старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Зарудняк Н.І.

Додатковою перевагою довузівської підготовки є можливість  отримувати інформацію про зміни в ЗНО та у вступній кампанії; комплексна підготовка до складання ЗНО та вступних випробувань, індивідуальні профорієнтаційні консультації.

" data-title="Комплексна підготовка до складання ЗНО">

Комплексна підготовка до складання ЗНО

23.11.2015