Формування комунікативної компетентності студентів – важлива ланка професійної підготовки майбутнього вчителя у вищому педагогічному навчальному закладі.

18 лютого відбувся тренінг «Комунікативні аспекти усного мовлення», організатором якого виступила кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Кучеренко.

Робота тренінгу носила циклічний характер і мала різні форми вияву – колективну і групову. У процесі інтерактивної творчої співдіяльності учасники тренінгу − студенти І курсу факультету іноземної філології – вивчали комунікативні ознаки текстових категорій, практично оволодівали технікою усного спілкування й навчалися долати комунікативні бар’єри.

" data-title="Комунікативний тренінг – складник професійної підготовки майбутнього вчителя">

Комунікативний тренінг – складник професійної підготовки майбутнього вчителя

21.02.2015