26 квітня 2016 року у рамках відзначення Днів науки за ініціативи кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури факультету української філології було проведено круглий стіл на тему: «Мої наукові здобутки». Учасниками заходу стали студенти 3 курсу факультету української філології та студенти 5 курсу спеціалізації «Польська мова». Організатором заходу виступив лектор польської мови, кандидат гуманітарних наук, доцент Пизель Пьотр.

Ініціатор проведення засідання «круглого столу» на тему: «Мої наукові здобутки» кандидат гуманітарних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Пизель Пьотр.

Із вітальним словом до учасників круглого столу звернулася завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Осіпчук Галина, яка наголосила на особливому значенні польської мови в умовах євроінтеграції та інтернаціоналізації вищої освіти в Україні.

Завідувач Польського культурно-освітнього центру Кузан Катерина ознайомила присутніх із науково-освітніми проектами, які реалізуються в рамках угод про співробітництво з вищими навчальними закладами Польщі.ФУФ УДПУ

Захист власного наукового проекту студенткою 5 курсу 3 групи спеціалізації «Польська мова» Голоднюк Сніжаною.

У ході круглого столу відбувся захист курсових робіт зі спеціалізації «Польська мова» студентів 5 курсу, які продемонстрували свої дослідження, засвідчивши новизну поставлених питань, оригінальність їх вирішення, ступінь володіння методами дослідження, логічність, послідовність, аргументованість, грамотність викладення матеріалу.ФУФ УДПУ

Захист курсового проекту студенткою 5 курсу 3 групи спеціалізації «Польська мова» Шульгіновою Ілоною.

Молоді дослідники надали вичерпні відповіді на запитання членів комісії.ФУФ УДПУ

Учасники круглого столу на тему: «Мої наукові здобутки».
      " data-title="Круглий стіл на тему: «Мої наукові здобутки»">

Круглий стіл на тему: «Мої наукові здобутки»

Учасники круглого столу на тему: «Мої наукові здобутки».
      27.04.2016