19 березня 2015 р. в Інституті педагогіки НАПН України відбувся круглий стіл «Сучасні підходи до навчання української мови і літератури в школі», присвячений 90-річчю з дня народження члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Олександра Михайловича Біляєва.

Організатором науково-методичного зібрання виступив відділ навчання української мови і літератури, який понад 30 років очолював відомий український учений-методист. Запрошеними були аспіранти й докторанти вченого, однодумці й послідовники.

З вітальним словом виступив директор Інституту педагогіки НАПН України доктор педагогічних наук, професор Топузов Олег Михайлович.

Під час роботи круглого столу сучасні лінгводидакти взяли участь в обговоренні нагальних питань теорії і методики навчання української мови:

1. Суть поняття «підхід».
    2. Ключові підходи, визначені державними документами.
    3. Концепції й технологічне забезпечення особистісно орієнтованого, діяльнісного й компетентнісного підходів до навчання української мови й літератури.

В обговоренні взяли участь доктори педагогічних наук – Ніна Голуб, Микола Вашуленко, Вікторія Сидоренко, Зінаїда Бакума, Олена Горошкіна, Станіслав Караман, Лідія Мамчур, Іван Хом’як, Оксана Кучерук, Сергій  Омельчук, кандидати педагогічних наук – Анатолій Фасоля, Галина Шелехова, Ольга Караман, Ірина Кучеренко, Валентина Шляхова та ін.

" data-title="Круглий стіл з проблем лінгводидактики">

Круглий стіл з проблем лінгводидактики

1. Суть поняття «підхід».
    2. Ключові підходи, визначені державними документами.

25.03.2015