На курсах було розглянуто особливості писемного ділового спілкування та ефективні тактики і стратегії сучасної ділової комунікації.

Навчання було творчим і плідним, про що свідчать підсумкові роботи, виконані слухачами курсів.

" data-title="Курси підвищення кваліфікації для вчителів української мови і літератури">

Курси підвищення кваліфікації для вчителів української мови і літератури

Із 4 по 8 жовтня на факультеті української філології проходили курси підвищення кваліфікації для вчителів української мови і літератури на тему «Сучасна ділова комунікація». Курси проводила доцент кафедри практичного мовознавства І.В. Хлистун. Слухачами були вчителі шкіл, колегіумів та викладачі ліцеїв з Одеської, Кіровоградської та Черкаської областей.

11.10.2021