На засіданні було обговорено та затверджено  план роботи Товариства, обрано голову – Сороку Юлію (студентку 36 групи факультету української філології ).

У процесі засідання студенти ознайомилися з вимогами щодо проведення наукових досліджень та оформлення їх результатів.

Визначено регіони обстеження говірок. Також студентам запропоновано теми наукових досліджень.

" data-title="Лінгвокраєзнавче товариство імені А. Кримського">

Лінгвокраєзнавче товариство імені А. Кримського

У Східноподільському лінгвокраєзнавчому центрі відбулося організаційне засідання лінгвокраєзнавчого студентського наукового товариства імені А. Кримського (науковий керівник –  канд. філол. наук, доц. Березовська Г.Г.).

25.09.2014