За результатами тестування учасників поділено на групи в залежності від рівня володіння польською мовою. Приємним є те, що наші дівчата продемонстрували високий рівень володіння мовою і протягом місяця навчатимуться у групі з поглибленим вивченням історії, культури і мови Польщі. Організатори школи, викладачі та співробітники університету створили усі умови для комфортного перебування студентів і роблять усе можливе для того, аби учасники школи отримали не тільки гарні знання, а й незабутні враження.

Окрім навчання, молодь пізнає неповторну атмосферу давнього польського міста, яке зачаровує своєю самобутністю і красою. Програмою школи передбачено відвідування музеїв Жешова та екскурсії до інших польських міст.

Всього за перший тиждень перебування в Польщі наші студентки потоваришували з багатьма учасниками цієї програми й отримали багато приємних вражень та емоцій. Сподіваємося, їхня подальша участь у Літній школі буде плідною і принесе гарні результати.

" data-title="Літня школа польської мови і культури">

Літня школа польської мови і культури

Літо – це пора, коли студенти можуть відпочивати з користю для себе. Цьогоріч укотре студентам УДПУ пощастило бути учасниками літніх шкіл польської мови і культури. Уже впродовж тижня студентки факультету української філології та Колегіуму міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій Розкидана Алла та Драганова Тетяна перебувають у Літній школі Жешівського Університету (Польща). Загалом на навчання до Жешова приїхало 44 особи, серед яких представники 6 країн: України, Росії, Молдови, Хорватії, Румунії та Франції.

15.07.2014