- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Літня школа у Польщі

Все ще триває навчання наших студенток Алли Розкиданої та Тетяни Драганової у літній школі Жешівського Університету в Польщі.

ФУФ УДПУ [1]

Відвідуючи заняття з граматики, літератури, історії польської мови, студенти збагачуються новими знаннями, застосовують набуті вміння та навички на практиці.

ФУФ УДПУ [2]

Прилаштуватися до нового мовного середовища учасникам школи допомагають викладачі університету,  які організовують різноманітні зустрічі з польськими діячами культури. Зокрема, студенти мали можливість поспілкуватися з видатним польським діячем, митцем поетичного слова Мечиславом Липом.

ФУФ УДПУ [3]

Закінчилася  зустрічі автограф-сесією.

ФУФ УДПУ [4]

З метою розширення світогляду студентів-мовців створено маршрути подорожей польськими містами. На цьому тижні відбулася  поїздка до мальовничого містечка Ланьцут, в самому серці якого знаходиться середньовічний замок,  що  до XVII століття був одним з найпрекрасніших замків Європи, адже його інтер’єр вирізнявся небувалою розкішшю і смаком. Це одна із найкрасивіших будівель, створена найвідомішими архітекторами того часу.

ФУФ УДПУ [5]

Найближчим часом на наших студенток чекають незабутні подорожі до нових міст Польщі (Перемишль, Красичин, Болестрашичі), урочисте закриття літньої школи, нагородження дипломами та, звичайно, повернення на Батьківщину.

ФУФ УДПУ [6]