- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Літо з польською мовою

ФУФ УДПУ [1]

Далеке польське місто Торунь, яке розташоване на півночі Польщі, відоме, перш за все, тим, що подарувало світу видатного польського вченого-астронома, автора революційної геліоцентричної теорії – Миколая Коперніка.

ФУФ УДПУ [2]

Понад 20 років у цьому місті на базі Університету імені М. Коперніка діє літня школа польської мови і культури для іноземців. Цього року учасниками школи є 59 осіб із 21 країни (Австрія, Білорусь, Бельгія, Хорватія, Чехія, Єгипет, Франція, Іспанія, Ізраїль, Японія, Литва, Латвія, Німеччина, Росія, Туреччина, Україна, США, Угорщина, Великобританія, Італія і Зімбабве). Серед них і студентки ІІ курсу факультету української філології Катерина Бершацька і Тетяна Соболь, які є стипендіатами Міністерства науки та вищої освіти Польщі.

ФУФ УДПУ [3]

Урочисте відкриття школи відбулося 1 липня. Навчання триватиме до 22 липня. Програма літньої школи передбачає інтенсивний курс польської мови (практичні заняття та лекції) і культурну програму, в якій учасники дізнаються про польську історію і традиції, відвідають польські міста. Упродовж першого тижня перебування у Торуні студенти мали можливість поринути у красу і самобутність цього міста, відвідати музеї та визначні місця, а ще отримати незабутні враження від поїздки до міста Сопота та Гданьська.

ФУФ УДПУ [4]

ФУФ УДПУ [5]

Попереду ще два тижні посиленого навчання, цікавої культурної програми, позитивних емоцій та приємного спілкування.

ФУФ УДПУ [6]

ФУФ УДПУ [7]