Студенти  факультету української філології спеціалізації «російська мова» (викладач – кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури та слов’янських мов Ріднева Л. Ю.) досліджують фольклорні джерела, витоки формування літературної мови. Закріплюють свої знання на заняттях з російської усної народної творчості з використанням інтерактивних технологій, зокрема через звернення до традиційної форми народного театру лялькарів.

" data-title="Ляльковий театр як форма реалізації творчості студентів">

Ляльковий театр як форма реалізації творчості студентів

23.04.2015