Учасниками грандіозного конкурсу краси стали 12 студентів першого, другого і третього курсів: 6 прекрасних хлопців і 6 чарівних дівчат.

Свято проходило у декілька етапів. Перший – «Український вихід», у якому конкурсанти у національних сорочках під запальні гуцульські мотиви продемонстрували хореографічну майстерність.

Відрекомендували себе учасники у конкурсі «Відеовізитка». Кожен із них намагався якомога різноплановіше показати своє життя, захоплення, хобі і сподівання.

Наступним конкурсом був вихід у стилі 50-х років минулого століття. Дівчата і хлопці продумали якнайкраще своє вбрання і вражали глядачів своєю акторською грою.

Не оминули увагою й інтелектуальні здібності учасників. У своїх відповідях студенти відкрили світ своєї мудрості, кмітливості, комунікабельності й ораторського мистецтва.

9ФУФ УДПУ

Найбільш вражаючим і незабутнім етапом став «Конкурс талантів», у якому учасники продемонстрували найкращі свої здібності: декламаторські, кулінарні, хореографічні, вокальні, художні та музичні. Кожен із конкурсантів підкорював глядачів своєю неповторністю й оригінальністю.

Завершальним етапом став вихід у вечірньому вбранні. Неперевершені хлопці й дівчата зачарували глядачів своєю вишуканістю, грацією, елегантністю і неймовірною привабливістю.

Протягом усього конкурсу дарували свій спів Микола Тарадай,  Ігор Ярмолюк, Тетяна Хлівна, Діана  Подреза  та Олександр Коломієць .

Визначати переможців було довірено найоб’єктивнішим викладачам і студентам:  Інні Григорівні Терешко,  Наталії Сергіївні Мамчур, Зої Іванівні Комаровій,  Лілії Володимирівні Крутченко, Оксані Лимар  та  Олександрові Яковенку.

За результатами шести конкурсів ми отримали такі результати:

Міс Глядацьких симпатій – Марина Орел  (21 група);

Міс Вишуканість – Софія Саюшева  (24 група);

Міс Оригінальність – Марина Перкова  (26 група);

Міс Артистичність – Альона Шеремета  (13 група);

Міс Ніжність – Наталія Левенець  (23 група);

Міс Елегантність – Марина Орел  (21 група);

Містер Глядацьких симпатій – Євген Міщенко  (23 група);

Містер Привабливість – Назарій Слободяник  (15 група);

Містер Елегантність – Владислав Бутенко  (33 група);

Містер Артистичність – Віталій Слободяник  (26 група);

Містер Оригінальність – Євген Міщенко  (23 група);

Містер Ексклюзив – Ярослав Рудь  (14 група).

А переможцями конкурсу і володарями титулів «Міс факультету – 2014»  і «Містер факультету – 2014»стали студентка 15 групи Вікторія Гусєва  і студент 26 групи Богдан Швець .

Хочемо висловити слова подяки директорові Інституту філології та суспільствознавства, деканові факультету української філології, професору – Коваль Валентині Олександрівні, деканату української філології  та голові профкому Осадчому Олександрові Семеновичу за фінансову підтримку конкурсу «Містер і міс факультету української філології – 2014», а також студентській раді за організацію і проведення свята.

" data-title="Містер і Міс факультету 2014">

Містер і Міс факультету 2014

«Доброго дня,  пані та панове!!!! Вітаємо Вас у цей чудовий весняний день у цьому прекрасному залі на конкурсі МІСТЕР та МІС ФАКУЛЬТЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини», – саме цими словами ведучі – Діана  Подреза  й  Олександр Коломієць  – розпочали наймасштабніше свято весни на нашому факультеті.

9ФУФ УДПУ

За результатами шести конкурсів ми отримали такі результати:

Міс Глядацьких симпатій – Марина Орел  (21 група);

Міс Вишуканість – Софія Саюшева  (24 група);

Міс Оригінальність – Марина Перкова  (26 група);

Міс Артистичність – Альона Шеремета  (13 група);

Міс Ніжність – Наталія Левенець  (23 група);

Міс Елегантність – Марина Орел  (21 група);

Містер Глядацьких симпатій – Євген Міщенко  (23 група);

Містер Привабливість – Назарій Слободяник  (15 група);

Містер Елегантність – Владислав Бутенко  (33 група);

Містер Артистичність – Віталій Слободяник  (26 група);

Містер Оригінальність – Євген Міщенко  (23 група);

Містер Ексклюзив – Ярослав Рудь  (14 група).

28.03.2014